parallax background

Bahçe Odaları - Orangery

Yaşam ve yemek alanınızı genişletmek veya huzurlu bir rahatlama için belirlenmiş bir oda yaratırken, size sıra dışı danışmanlık hizmeti ve anahtar teslim hizmet sunmak için çalışıyoruz.
Kurulum ve inşa projenizde size yardımcı olabilecek bir ev geliştirme şirketiyiz. Ev iyileştirmelerinizi mümkün olduğunca elverişli hale getirmeye yardımcı olan eksiksiz bir tasarım ve inşa hizmeti sunuyoruz - profesyonel tesisatçılar, sıvalar, duvar ustaları ve zemin işçileri ekibimiz, ev geliştirme vizyonlarınızı karşılamanızı mümkün kılar!

İstenen bir ev geliştirme projesini mükemmel bir şekilde bitirmek için, bir uzantı eklemek ideal yöntemdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda modern seçenek ve stil sayesinde, Evinize hem stil hem de değer katacak çağdaş bir kış bahçesi veya veranda-sundurma arayan ev sahipleri için.
Geleneksel kış bahçeleri ile karşılaştırıldığında, Bine eklemeleri daha verimli bir alternatiftir. Evinizin mevcut görünümüyle harmanlanan estetik sunmanın yanı sıra bine eklerimiz aynı zamanda termal tutma ve ses yalıtımı açısından en iyi performansa sahiptir.
Uzman kurucu ekibimiz tarafından inşa edilen Ade bina eklemeleri, yalnızca mükemmel estetik ve karşılaştırmalı enerji verimliliği sunmakla kalmaz, aynı zamanda evinize değer katan ve tüm yıl boyunca tadını çıkarabileceğiniz bir yaşam alanı sunar.

"Orangery (Bina Ekleri) nedir ve konservatuvardan (Kış Bahçelerinden) ne kadar farklıdır?"

Bir (Bina Eklemesi) Orangery'yi hiç duymamış olabilirsiniz, oysa çoğu insan (Conservatory) Kış bahçelerine aşina, Bir Orangery, genellikle bir Kış Bahçesinin kullanabileceği şekilde kullanılabilen bir "ev uzantısı" olarak etiketlenen bir oda biçimidir. Orangery ler, ev sahiplerine yaşam alanlarını şık bir şekilde genişletme şansı sunarken, tipik kış bahçenizden farklı bir stil ve tasarım sunar.

Minimalist tasarımı ve cam fener çatısı ile Orangery, geleneksel kış bahçelerinin modern bir versiyonudur. Orangery, çok ince ve havadar bir yaşam alanı için büyük cam üniteleri desteklemek üzere tasarlanmış ultra ince alüminyum çerçeve kullanılarak yapılan camlı bir çatıya sahiptir.
Kuşkusuz en iyi çağdaş görünümlü ev uzatma modellerinden biri olan Orangery, geleneksel ev ve Kış Bahçeleri arasındaki çizgileri bulanıklaştırarak çoğu eve kolayca uyacak minimal bir tasarım oluşturur.

İç mekanı, bir kış bahçesinden başka bir oda gibi hissetmenizi sağlar - bir mutfak veya salon uzatması için veya bahçenizi gören zarif bir yemek alanı için idealdir. Aydınlatmayı bir orangery içine monte etme kolaylığı, düz çatı tarafından sağlanan daha büyük yalıtım ve herhangi bir duvar kaplaması, soğuk ve karanlık kış aylarında karşılaştırılabilir bir kış bahçesinden daha yaşanabilir bir alan haline getirir.

Doğru tasarıma sahip bir orangery, her zaman evinizin bir parçası olmuş gibi görünecektir. Modern tasarım ve üretim tekniklerimiz, tasarımınızı sadece sizin için benzersiz ve mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Boyut ve şekil, çerçeve tipleri, dekoratif cam çubuklar, doğrama türleri, renk ve daha fazlasını değiştirmek mümkündür.

Sohbeti başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?