parallax background

Kasetli Tente

Aura

Yeni model kasetli tente, modern kompakt kasası ve büyüleyici tasarımı ile tente dünyasına farklı bir boyut kazandırıyor.

Yeni model kasetli tente AURA’nın tam kasetli olması, tentede maximum koruma sağlamaktadır. AURA ürün portfoyünde yer alan diğer kasetli tente modellerinden 13 x 22 cm ölçüsüyle ayrılarak, en küçük kasetli tente olma özelliğine sahiptir. Böylece tente monte edildiği dış cephede, minimum yer kaplayarak kolayca uyum sağlar ve dinamik yapısıyla da mekana estetik katar.

Kasetli tente kapalı konumdayken, kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur. Bu sayede özellikle kış boyunca çoğunlukla kapalı tutulan tentenin sezonluk bakım ihtiyacı en aza iner.

Klasik

Bir tente klasiği.
Classic model tente, tüm tente modellerimiz içerisinde en ekonomik olan mafsalli ve tek yöne açilimli modelimizdir.
Opsiyonel olarak uygulanabilen çati profili ile tente kumasinin dis etkilerden en ekonomik olarak korunmasi saglanmaktadir. Tüm tente modellerimizde oldugu gibi Classic model de dilerseniz uzaktan kumanda ile veya rüzgar & günes sensörü ile açilip kapanabilir.

Elegance

Gölgenin ötesi.
Elegance kasetli tente, şık tasarımı ve renkli görünümüyle dış cephelere estetik katmak için geliştirildi. Elegance kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur ve kompakt kaset yapısı sayesinde mekanlara modern bir görüntü katar.
Elegance kasetli tente, kapalı konumdayken rüzgarlı havalarda gürültü çıkarmaz ve tente mekanizması rüzgarın kuvveti ile zorlanmaz.Bu sayede özellikle kış boyunca çoğunlukla kapalı tutulan tentenin sezonluk bakım ihtiyacı en aza iner.

Elegance modelde, ön profilin her iki yanına yerleştirilen plastik kapakların rengi, ortamın veya tente kumaşının rengine göre seçilebilir.Ayrıca tentenin ön profiline saçak da monte edilebilmektedir.

Delux

Işıklı mekanlar
Bir tentenin görevinin ne olduğu düşünüldüğünde, akla ilk gelen gölgelendirmedir.Deluxe ışıklı tente, tente teknolojisine sıra dışı bir konsept sunarak gündüzleri gölge, akşamları ise aydınlatma görevini aynı anda yapmaktadır.
Genel Özellikler
Deluxe modelin gövdesinde yer alan güçlü spot lambaları tente kapalı konumdayken de çalıştırılabilmektedir. Tentenin açılıp-kapanması ve spot ışıkların kontrolü aynı uzaktan kumanda ile yapılmaktadır.

Teknik Bilgiler

  • Spot ışıklarıyla bütünleşmiş kompakt şık tasarım
  • Güçlü aydınlatma
  • Uzaktan kumanda ile spot ışıklarını kontrol edebilme
  • Kumaşı ve mekanizmayı dış etkilerden koruyan tam kaset
  • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
  • Alüminyum ekstruzyon profiller
  • Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu renkleri ;standartı RAL 9016 Beyaz)
  • Paslanmaz INOX bağlantı civatalar ve pimler
  • Rüzgar ve Güneş Sensörü Seçeneği
  • İthal (CORTI) ya da yerli (BREZA) akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği

Neden Ade?

Çünkü, yaşamdan ve zevklerinden keyif alıp, evlerini kendi dünyaları haline getirmeyi başarabilen insanlar için, dünya standartlarının ötesinde, hem işlevsel hem de sanatsal ürünler sunuyoruz.


ÖNCESİ VE SONRASI

Sohbeti başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?