parallax background

Havuz Evleri

Havuz evleri her türlü dış mekana harika işlevsel bir ektir. Havuz aksesuarlarını saklamak, mayolarınızı değiştirmek, spor odası, barbekü, wc, duş, mutfak veya sıcaktan kaçmak için rahatlatıcı bir alan gibi çeşitli şekillerde kullanılabilirler.

Havuz evinin uygun cephelerinde büyük sürgülü toplanabilen kapılar tamamen açılarak iç ve dış arasındaki sınırları ortadan kaldırabilir.

Bir Havuz Evinin 5 Yararı

Şimdi eğlence kısmı için! Başka türlü göz önünde bulundurmadığınız bir havuz evine sahip olmanın beş faydası:

1. Kış aylarında bahçenize ve havuz mobilyalarınıza ne olacak? bir havuz evine yatırım yaparsanız, tüm dış mekan veranda mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı içermek için sezon dışı depolama için kullanabilirsiniz. Kış aylarında havuzu kullanmayacağınız için, bir kez daha ihtiyaç duyulana kadar her şeyi havuz evinde saklayabilirsiniz.

2. Alan izin verirse, havuz evinizin içine bir ev jimnastiği ayarlayabilirsiniz. Sadece evinizin içinde yer kazanmakla kalmayacak, sabahın erken saatlerinde egzersiz yaparken ailenin geri kalanını da rahatsız etmeyeceksiniz. Bu rotayı seçerseniz, soğuk kış aylarında boş kalan alandan endişe ediyorsanız, yıl boyunca havuz evinin keyfini çıkarabilirsiniz.

3. Bütçeniz ve alanınız izin veriyorsa, neden bir havuzlu ev konuk evi yaratmıyorsunuz ? Bir banyo ve bir yatak odasını havuz evine dahil edin; artık geceleri konuklar için çok cazip bir seçeneğiniz var. Ziyaretçileriniz havuz kenarındaki güzel ve lüks bir ortamda yaşayabilir ve mahremiyetinizi kendi evinizde tutabilirsiniz.

4. Muhtemelen havuzu temizlemek ve su kompozisyonunu dengelemek için kimyasallar kullanıyorsunuz. Bu kimyasallar zehirli ve tehlikeli olabilir ve en iyi şekilde yanlışlıkla yutulamayacakları veya yanlış kullanılamayacakları bir havuzda saklanırlar. Tezgahlara tırmanma ve dolaplara tırmanma eğiliminde olan küçük çocuklu aileler için bu büyük bir avantajdır.

5. Bir havuza sahipseniz, oradaki insanları belirli bir zamanda eğlendirmeniz ihtimali vardır. Bir havuz evi, partiyi evinizin içinde değil, arka bahçenizde tutmanıza izin verir. Havuz başında her şey mevcut olduğundan, misafirlerin banyoyu kullanmak veya yiyecek veya içecek almak için evinize girmeleri gerekmez. Sonuç? Dokunulmamış ve kuru kalan bir ev.

Her kişinin kendine özgü ortamında ihtiyaçlara cevap verebilmek için havuz evlerinin tasarlanması ve inşa edilmesinde uzmanız.
Güvenle ev sahipliği yapın ve sizin için inşa edilmiş bir havuz evinin rahatlığının tadını çıkarın.
Bir Havuz evini ne amaçla kullanacağınız yaratıcılığınıza kalmış, isterseniz mevsim dışı da kullanabilirsiniz, ne amaçla olduğuna siz karar vereceksiniz.
Havuz evlerinizi geleneksel inşaat yöntemleri ile inşaa ediyoruz.

Mülkünüzde otururken havuz evinin inşaası, personel trafiği, gürültünün sizi ve komşularınıza rahatsızlık vermesi, hava muhalefeti nedeni ile aksayan- uzayan inşaat süreci sizi korkutuyorsa, hiç dert etmeyin.
Eğer isterseniz Geleneksel inşaat yöntemleri dışında da üretimimiz var. Ade Garden Room Sizin için ısmarlama havuz evinizi tasarlıyor, inşaa ediyor ve bahçenize kuruyor.

(Garden room) bahçe odaları bölümüzü ziyaret edin, sizin için işlevsel ve çok şık bir Konteyner havuz ev üretebiliriz.
Ade Garden Room Havuz evi tasarımlarıyla, bir daha asla ana evinize gitmenize gerek kalmayacak!

Yorumları göster.

Neden Ade?

Çünkü, yaşamdan ve zevklerinden keyif alıp, evlerini kendi dünyaları haline getirmeyi başarabilen insanlar için, dünya standartlarının ötesinde, hem işlevsel hem de sanatsal ürünler sunuyoruz.


ÖNCESİ VE SONRASI

Sohbeti başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?