parallax background

Karma Pergola

Alüminyum, ahşap, çelik, cam ve benzeri malzemelerin bir arada kullanıldığı, özel projeleriniz için ısmarlama yaptığımız pergola sistemlerinin genel adıdır.

Mevcut çok sayıda varyasyonla, mevcut yapınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşecek herhangi bir cepheye bir sistem üretebilir ve sığdırabiliriz. Yüksek kaliteli cam ve kaliteli alüminyum konstrüksiyon uzun ömür sağlar ve bakımı kolaydır. Zamansız tasarımıyla, cam veranda çatı sistemlerimiz yıllar sonra bile modern ve taze görünür. Yapı tipi modüler olduğundan, temel bir veranda cam tavanla başlamanıza ve ardından gerektiğinde yanlara camlama elemanları veya gölgeleme ürünleri eklemenize izin verir.

Tam cam perde kenarları ekleyerek, yıl boyunca yaşamanın tadını çıkarabileceğiniz, esas olarak yağmur ve rüzgar korumalı bir bahçe odası muhafazası yaratıyorsunuz. Şeffaf olması, dış ortam koşullarına dayanması ve bir davetsiz misafirin içeri girmemesi istenmesi durumunda kırılmasını engellemek için mükemmel cam türünü seçebilirsiniz. Hatta dış seslerden izole edilmenizi garanti edecek özel camlar bile takabilirsiniz.

Ade Yapı, avlu, teras çatınızı farklı seçeneklerle stilize etmeyi mümkün kılar:
• Dikey Tenteler
• Rüzgar, yağmur ve güneş algılama sistemleri
• Cam Sürgülü Kapılar
• Alüminyum Sürgülü Kapılar
• Sürgülü güneş kırıcı panelleri
• Keyifli akşam aydınlatması için LED spotları veya LED şeritleri
• Hoş bir atmosfer için çok renkli LED şeritleri
• Isıtma elemanları ve / veya ses sistemi
• Panjur sistemi
• Uzaktan kumanda RTS (Somfy): farklı kanallar mümkün
• Uzaktan kumanda IO (akıllı telefona bağlantı)
Bu sayede ekibimiz, özel ihtiyaç ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş teras örtünüzü oluşturur. Opsiyonel kayar kapılar ve cam duvarlar, aslında soğuk bir kış esintisine maruz kalmak zorunda kalmadan dışarıda olduğunuzu hissetmenizi sağlar.

Verandanızı sarmak için cam duvarlar, Panjurlar ve çerçevesiz kayar kapılar ekleyin ve tüm yıl boyunca dış mekanınızın sıcaklığının ve konforunun tadını çıkarmanızı sağlayan tam bir kış bahçesi oluşturun. Havanın güneşli ya da yağmurlu olması fark etmez.

Ade Yapı, Veranda - Pergola sistemi, bahçe, veranda, havuz başı ya da balkon gibi açık alanları güneş ışınlarından, rüzgar veya yağmurdan korunan dış mekanlar haline getirmek için hazırlanmış, bir pergola sistemidir. sistemin konstrüksiyonu tamamen alüminyumdan üretilmekte olup bakım gerektirmez.

Ade Yapı 'da tecrübe, işçilik ve yaratıcılık daima özgün tasarımlarımızın temelini oluşturur. Sadece dilek ve beklentilerinizi dikkate almakla kalmaz, aynı zamanda verandanızın veya konutunuzun uzatılması ile ilgili inşaat ve tasarım konusunda size profesyonel tavsiyeler de sunarız.

Sohbeti başlat
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?